Erofunbaner

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Producent
Najczęściej kupowane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Maria Ozawa

Maria Ozawa, na początku kariery znana jako Miyabi, jest japońską gwiazdą porno (adult video AV). Jest także najlepiej znaną modelką AV w ofercie naszej firmy.Urodzona w Japonii w 1986 roku, jej w połowie japońskie, w połowie francusko-kanadyjskie pochodzenia, tłumaczy jej niesamowicie pociągającą urodę. Jako aktorka zadebiutowała w 2005 r.

Poza granicami Japonii sławę uzyskała w 2008 roku z pierwszym nieocenzurowanym filmem. (Japońskie filmy erotyczne są cenzurowane mozaiką na kobiecych strefach intymnych). Film o którym mowa został wydany na trzech płytach DVD, seria nazywa się Tora Tora Platinum DVD.

Ozawa Ozawa Ozawa

Seria Tora Tora była kontynuowana dwoma filmami fantasy, także nieocenzurowanymi. W pierwszym (teraz nieosiągalnym w sklepach) Maria Ozawa wcieliła się w księżniczkę Bubble. Pewnie się zastanawiasz co oznacza Bubble. W Japonii jest specjalne miejsce gdzie mężczyźni są myci przez nagie kobiety. Kobiety te są nazywane Bubble Princess. Drugi film nazywa się Meath Note.

Ozawa Ozawa Ozawa

W 2008 rouku została wybrana jako pierwsza aktorka AV do stworzenia masturbatora będącego wierna repliką jej pochwy. W Japonii takie masturbatory nazywają się Meiki. Produkt "Meiki no Shoumei File 001 Maria Ozawa" w skrócie "Meiki Maria Ozawa" jest dziełem współpracy wiodących japońskich firm z przemysłu erotycznego.

Masturbator zrewolucjonizował ten segment rynku erotycznego. Został stworzony nową techniką nazwaną „Infinite Dimension Beta" która pozwoliła stworzyć niezwykle realistyczną strukturę wewnętrzną. Lubrykant dostarczany razem w opakowaniu został stworzony przez wiodącą firmę przemysłu chemicznego w Japonii.

 

Maria Ozawa

 

 

Język
PolskiEnglishGerman
Szybki kontakt

gg:25974923 Kliknij a otworzy się okno gg.

+48 793 393 082

biuro@erofun.com.pl

Waluta
.
.
1202491

meiki

 

Aktualna Data: 2021-10-23 23:19
© Erofun - Hurtownia Erotyczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.