Erofunbaner

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Producent
Najczęściej kupowane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu.


Regulamin sklepu 
Spis treści:
1. Informacje ogólne
2. Wykorzystywanie zdjęć i opisów towarów
3. Sprzedaż
4. Płatności
5. Dostawa towaru
 
1. Informacje ogólne
 
Niniejszy Regulamin określa zasady sprzedaży przez system zamówień internetowych zamieszczony pod adresem internetowym www.erofun.com.pl zwanym dalej  Erofun
1. Sprzedaż w hurtownia erotyczna Erofun prowadzona jest wyłącznie dla zarejestrowanych firm. W systemie Erofun nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.
2. 
 Sprzedawcą i właścicielem Sklepu Internetowego jest CKK Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Szczęśliwej 8 lok. 19, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000515889, której akta rejestrowe przechowywane są przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, posługującą się nadanym jej numerem identyfikacji podatkowej (NIP) 8943054723 oraz numerem statystycznym REGON 022447238, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 20 000 zł.
3. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zapoznał się z Regulaminem Hurtowni i że zobowiązuje się go przestrzegać.
4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu Hutrtowni w każdym czasie i podania ich treści do publicznej wiadomości poprzez opublikowanie na stronach
Erofun
 
2. Wykorzystywanie zdjęć i opisów produktów
 
Zdjęcia i opisy produktów zamieszczone na tej witrynie internetowej podlegają prawom autorskim.
W przypadku wykorzystywania zdjęć i opisów bez wyraźnie udzielonej zgody będziemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej.
Firma CKK  będąca właścicielem zawartych na tej stronie materiałów, zastrzega sobie prawo do odmowy zgody na wykorzystywanie zdjęć i opisów produktów.
 
3. Sprzedaż
 
1. Wszystkie ceny podane w Erofun są cenami netto, wyrażone w złotych polskich. Do ceny netto zostanie doliczony podatek VAT. Dokładna wartość zamówienia jest podana w podsumowaniu zamówienia.
2. Do wartości zamówionych przez Kupującego produktów Sprzedawca doliczy koszty transportu.
3. Stan dostępności oferowanych towarów jest pokazany przy każdym z towarów. W przypadku braku wystarczającej ilości niezbędnej do realizacji zamówienia lub zamówienia towarów z dostępnością "na zamówienie", kupujący może skontaktować się z naszą firmą i poprosić o powiadomienie, co do terminu skompletowania zamówienia. W wyniku indywidualnych ustaleń między kupującym i sprzedającym wpłata za zamówienie może zostać dokonana w momencie informacji o skompletowaniu towarów do wysyłki. Kupujący może również wybrać zapłatę przy odbiorze przesyłki.
4. Jeżeli wszystkie towary niezbędne do realizacji zamówienia są dostępne w magazynie sprzedającego, wysyłka jest realizowana w ciągu 2-3 dni roboczych.
W przypadku braku niektórych towarów niezbędnych do realizacji zamówienia, wysyłka jest realizowana po skompletowaniu zamówienia, co trwa około 7 dni roboczych.
5. Po wysłaniu przesyłki kupujący otrzyma na adres email, informacje o realizacji zamówienia.
6. Minimalna wartość pierwszego zamówienia hurtowego wynosi 500,00 zł netto.
 
 
4. Płatności
 
1. Płatność za złożone zamówienia można uregulować jako:
- Przedpłata na konto,
- pobranie przy odbiorze.
 
5. Dostawa towaru
 
1. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy znajduje się w podsumowaniu zamówienia.
2. Wraz z zamawianymi towarami, sprzedający dołącza oryginał faktury VAT.
 
 
 
Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 20 czerwca 2016 roku.
 
Dokładamy starań, aby realizacja Państwa zamówień przebiegała w sposób, który Państwa satysfakcjonuje. Ponieważ zależy nam na budowaniu trwałych relacji pomiędzy naszymi firmami, prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag i pomysłów do naszej firmy.
 
 
Język
PolskiEnglishGerman
Szybki kontakt

gg:25974923 Kliknij a otworzy się okno gg.

+48 793 393 082

biuro@erofun.com.pl

Waluta
.
.
1197636

meiki

 

Aktualna Data: 2021-09-27 00:42
© Erofun - Hurtownia Erotyczna. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.